tren

Bilişim ve Teknik Kriminal Hizmetleri

  1. Casus yazılımlar son zamanlarda piyasada bi takım firma yada şahıslar tarafından ticarete dökülmüş herkesin elde edebileceği sakıncalı vaziyete gelmiştir .
  2. Telefona atılan casus programlar ile sizleri duysal olarak dinleyebilir konum bilgilerinize ulaşabilir mesaj metinlerinize okuyabilirler gerekli inceleme bilişim dedektiflerimiz tarafından saptanabilir.
  3. Bilgisayar casus yazılımları ile pc girip istedikleri bilgi belge ve dokümanlarınızı şifrelerinizi elde edebilirler bu konuda kaygınız var ise bizlere müracaat edebilirsin.
  4. Böcek diye nitelendirdiğimiz dinleme ve kayıt cihazları her bireyin piyasadan alıp dilediği yere yerleştirerek sizleri rahatlıkla dinleyebilirler teknik ekibimiz gerekli tespitleri yapmaktadır.

Dedektif Bilişimcilerimiz bu konuda yapmış olduğu çalışmalar arifesinde bir çok böcek yazılım ve casus program tespitlerinde bulunmuşlardır çözüm için bizlerle irtibata geçiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz konularda endişe ve kaygılarınız var ise mutlaka bizlere müracaat ederek gerekli incelemenin yapılmasını talep edebilirsiniz.

Üst
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com